Користувацька угода

1. Загальні положення
1.1. Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, що розміщено на сайті inshoes.ua (надалі – Сайт).
1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин inshoes.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, рекламна розсилка клієнтам).
1.3. Підтверджуючи замовлення в Інтернет-магазині inshoes.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.
1.4. Оформляючи замовлення на сайті inshoes.ua Покупець погоджується з цими умовами.
2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ
2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту inshoes.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.
2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00) представник інтернет- магазину підтверджує оформлення замовлення протягом дня. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з

Покупцем в найближчий робочий час, для уточнення наявності товару, умов оплати та доставки замовлення.
2.3. Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).
3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА
3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві
регламентуються розділом https://inshoes.ua/oplata-i-dostavka/ 3.2. У разі ненадходження коштів Інтернет-магазин залишає за
собою право анулювати Замовлення.
4. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
4.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки даного товару.
4.2. Детальніше про умови повернення товару, можна ознайомитись в розділі https://inshoes.ua/umovy-povernennia- tovaru/
5. Права і обов'язки сторін:
5.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку припинити надання послуг за

цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.
5.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.
5.3. Покупець має право:
- оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- оформити електронний договір;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
6. Відповідальність сторін
6.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
6.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів, телефонів, планшетів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за зміну ціни на товар після його замовлення, коли ціна змінюється постачальником під час відвантаження товара чи

зміні курса іноземної валюти;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
6.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
6.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.
6.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
7. Інші умови
7.1. Покупець зобов'язується уважно ознайомитися з даним договором. У разі незгоди з його умовами зобов'язується негайно припинити використання Сайту.
7.2. При цитуванні матеріалів сайту, зокрема і авторських творів, які охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.

7.3. Інтернет магазин inshoes.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті
7.4. Інтернет-магазин inshoes.ua залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
8. Термін дії договору
8.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України « Про електронну комерцію ».
8.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
8.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.